Bize Ulaşın

Kütahya Spor Akademi

Spor, insan yaşamında her gün olması gereken bir olay. Kişi ister sabah ister öğlenden sonra ister akşam yapmalı fakat günün belirli bir saatini spora ayırmalıdır. Spor hem fiziksel açıdan hem de zihinsel açıdan pek çok fayda sağlar. Bu bağlamda Kütahya spor akademisi, müşterilerine en doğru hizmeti sunmak amacıyla bu işe başlamış durumda.

Neden Kütahya Spor Akademisi?
Müşterilerin bizi tercih etmesi için ilk sebep son teknoloji ürünlerin yanı sıra kaliteli spor araçları ile spor severlerin önüne çıkmak. Spor, yalnızca ilkel şekillerde yapılmıyor. Bunun yanı sıra birçok alet de kullanılarak daha iyi bir şekilde spor yapılabilir. Pilates topu, kum torbası, spor aletleri gibi pek çok aletin bulunduğu firmamızda sporcular en iyi şekilde sporlarını yapabilir, kas kütlesi elde edebilirler.

Sporcuların bizi seçmesinin bir diğer sebebi ise tam donanımlı alanlar sunmamızdır. Soyunma odalarının bulunduğu alanlarımız sayesinde sporcular giysilerini değiştirebilecek, sporuna kaldığı yerden devam edebilecek ve sonrasında çıkarken tekrardan giyinebilecekler. Özellikle çok terleyenler için soyunma odaları vazgeçilmez bir ortam haline gelmiştir.

Haftanın her günü açık olan Kütahya Spor Akademisi sayesinde spor sever insanlar Pazar günü dahil istedikleri gün gelerek sporunu yapabilir, spor aletlerini kullanabilir ve sonrasında gidebilirler. Haftanın her günü açık olmakla birlikte sporsever insanların daha rahat ve istedikleri zaman spor yapmalarını sağlıyor, onlara bu imkanı sunuyoruz.

Spor akademimiz spor yapmak isteyen veya yeni bir spor öğrenmek isteyen sporcularımıza uzman kadrosuyla en doğru eğitimi veriyor. Sporcuların spor heveslerini canlandıran akademimizden en iyi hizmeti alarak yeni bir spor öğrenmeye bugünden başlayın.

Hizmetlerimiz
Kütahya spor akademisi müşterilerine pek çok hizmet sunuyor. En güncel teknolojilerden yararlanan ve ortamı temiz bir şekilde tutan firmamız kalitesiyle sizlere değer katıyor.

Sunduğumuz hizmetler arasında pilates ve nefesle terapi, boks, tekvando, zumba, crossfit, kick boks, crossfight ve wing tsun yer alıyor. Bunların yanı sıra çeşitli spor aletleri de bünyemizde bulunmaktadır. Eğer herhangi bir spor hakkında eğitim almak istiyorsanız yine spor akademimize uğrayarak en doğru eğitimleri alabilirsiniz.

Sporun Sağladığı Faydalar
Kütahya’da bulunan spor akademimizden spor eğitimi almak ve spor yapmak pek çok fayda sağlıyor. Spora başlayan bir kişi bu farkı kısa sürede görse de uzun vadeli olarak düşünüldüğünde daha önemli avantajlar da ön plana çıkacaktır.

Bunlardan birisi kaslı ve güçlü bir vücuda sahip olmak. Kaslı bir vücuda sahip olmak isteyen herkes firmamıza başvurarak spor yapmaya başlayabilir, eğitim alabilir. Sporun sağladığı bir diğer fayda mutluluk hormonlarının salgılanmasıdır. Uzmanlar tarafından yapılan bir çalışmaya göre mutluluk hormonları sporla birlikte daha çok yayılıyor ve spor daha verimli bir şekilde yapılıyor. Hem güçlenmek, hem kas yapmak hem de daha mutlu bir hayat için sen de aramıza katıl.

Telefon WhatsApp Harita E-posta